0
Sepetim:
0 item - 0,00 TL
You have no items in your shopping cart.

Değişim / İade:

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde değişim/iade işlemi yapabilirsiniz.

***İade etmek veya değişim yapmak istediğiniz ürünü bize göndermeden önce mail yoluyla hangi ürünü, ne sebeple göndermek istediğinizi ve nasıl bir işlem talep ettiğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün lojistik operasyon merkezimize ulaşsa dahi herhangi bir işleme başlanamayacaktır.***

Değişimini veya iadesini yapmak istediğiniz ürünü bize yeniden gönderirken anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Aksi halde kargo ücreti gönderici tarafından ödenecektir. Aynı zamanda Yurtiçi Kargo ile göndermeniz durumunda süreç daha hızlı işleyecektir. Kullanılmış, yıpratılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmemektedir. Ürünün içerisindeki oturma pedinin bükülmesi veya kırılmasıyla sonuçlanacak şekilde ürünün ikiye katlanarak makul kullanımı aşacak şekilde kargo poşetine sıkıştırılıp Lojistik Operasyon Merkezimize gönderilmesi durumunda da yine bu ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmemektedir.

NAKLİYE ÜCRETİ

Tüm nakliye ücretlerini ödeyeceksiniz.
Kalite sorunları olmayan bir ürünü iade etmek isterseniz, tüm nakliye ücretlerinden siz sorumlusunuz. Bu, hem gönderdiğimiz gönderim bedelini hem de öğeyi bize geri göndermek için ödediğiniz gönderim ücretini içerir. İade, ürünü aldıktan sonra işlenecektir.

Diğer Durumlar
Yukarıdaki politikada yer almayan bir durumunuz varsa, lütfen contact us

POLİTİKA KOŞULLARI VE GEREKSİNİMLERİ

Mesafeli Satış Sözleşmesi ve İyzico Sanal POS Kullanım Sözleşmesi gereği iadesi gerçekleşen ürünün ödemesi, alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartınıza ürün incelemesi sonrasında verilecek iade kabulü onayından sonra bankanızın prosedürlerine göre en geç 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Para iadeniz tarafımızca onaylandıktan sonraki bu 10 iş günü içerisindeki tüm süreci bankanız ile görüşerek takip etmeniz gerekmektedir. Ürünlerle ilgili bilgi ve satış desteği almak, değişim/iade ile ilgili taleplerinizi iletmek için İletişim kısmındaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

Politika Hariç Tutmaları

Aşağıdaki durumlarda ürünler 14 günlük iade veya iade politikamız kapsamında değildir: Ürün seri numarası ve ürünü Evlilikvebebek tarafından dağıtılmamıştır; Mallar aşınmış ve hasar görmüş, gerilmiş veya kontamine olmuşlardır. Mallar uygunsuz kullanım nedeniyle hasar görmüş veya yıpranmıştı. Ürünle birlikte verilen aksesuarlar olmadan iade edilir.
E. Mallar aşırı ortamlarda depolanır veya bunlara maruz kalır, F. Yetkisiz onarım, yanlış kullanım, ihmal, istismar, kaza, tadilat veya yanlış kurulum; Komple takımların kısmi malları iade edilir, H Malları aldıktan sonra iddia 14 günden fazla yapılır.