0
Sepetim:
0 item - 0,00 TL
You have no items in your shopping cart.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Giriş

Evlilikvebebek.com'u desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Evlilikvebebek.com'da alışveriş yapmaktan keyif alırken kişisel verilerinizi korumak için, bu gizlilik politikasını hazırlıyoruz, ki bu aslında hizmetlerimizi kullanımınızı düzenleyen bir sözleşmedir.

Çerezler ve Benzer Teknolojiler

Sitenin genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin kankenist.com (www.evlilikvebebek.com) kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen Kankenist.com kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız. Kankenist işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayın tarihinde yürürlüğe girer. Kankenist, kullanıcılarına siteye a her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Sorumluluklar

a. evlilikvebebek.com’u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek ve kankenist.com’u geliştirmektir.

b. Kullanıcı, kankenist.com sitesi hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile kankenist.com’un internet sitesi üzerinden hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullanıcıya aittir.

c. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin kankenist.com’u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

d. kankenist.com ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve Kankenist tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden Kankenist sorumlu tutulamaz.

e. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından kankenist.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. kankenist.com ya da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı Kankenist’e aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

Gizlilik Politikası

evlilikvebebek.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (İsim, yaş, e-posta, vb.) talep etmektedir. Kankenist.com’da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları ya da profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için Kankenist.com bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde; site üzerinden yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler Kankenist.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır.

evlilikvebebek.com, Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, Kankenist.com’u ve Kankenist.com tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Işbu Gizlilik Sözleşmesini kabul ederek bilgilerinizin Reklam yayıncıları ile reklam ve tanıtım amacıyla paylaşılmasına onay vermektesiniz. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (İsim, soyadı, T.C Kimlik No, cinsiyet, yaş vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Kişisel Verilerin İfşası

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sağlamak veya müşterilerimize pazarlamamıza yardımcı olmak için bizimle birlikte çalışan stratejik iş ortaklarına belirli kişisel verileri sunuyoruz. Kişisel veriler sadece ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve reklamlarımızı sağlamak veya geliştirmek için bu şirketler ile tarafımızdan paylaşılacaktır; Önceden açık onayınız olmadan kendi pazarlama amaçları için üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

5.1 Hizmet Sağlayıcıları
Kişisel verileri, adına hizmet veren şirketlerle paylaşıyoruz. Web sitesi barındırma, e-posta hizmetleri, pazarlama, piyango, yarışmalar ve diğer promosyonların sponsorluğu, denetleme, müşteri siparişlerini karşılama, veri analizi, müşteri hizmetleri sağlama ve müşteri araştırma ve memnuniyet anketleri yapma gibi. Bu şirketler verilerinizi korumakla yükümlüdür ve faaliyet gösterdiğimiz her yerde bulunabilir.

5.2 Kurumsal İştirakler ve Kurumsal Ticari İşlemler
Kişisel verileri Bağlı şirketlerle ve iş ortaklarıyla paylaşabiliriz . Herhangi bir iflas veya benzeri işlemlerle bağlantılı olarak, birleşme, yeniden yapılandırma, devralma, ortak girişim, devir, devir, devir veya satış veya işin herhangi bir kısmının devri veya devri durumunda, Tüm kişisel verileri ilgili üçüncü tarafa.

5.3 Yasal Uygunluk ve Güvenlik
Yasal olabilir, yasal süreç, dava ve / veya halktan gelen talepler Kişisel verilerin ifşa edilmesi için ikamet ettiğiniz ülkedeki veya ülke dışındaki resmi makamlar. Ulusal güvenlik, kolluk kuvvetleri veya kamuya açık diğer konular için açıklamanın gerekli veya uygun olduğuna karar verirsek kişisel verileri de ifşa edebiliriz. Ayrıca, ifşa etmenin iyi niyetine karar verirsek kişisel verileri de ifşa edebiliriz. haklarımızı korumak ve mevcut yasal yollara başvurmak, şartlarımızı ve koşullarımızı uygulamak, sahteciliği araştırmak veya operasyonlarımızı veya kullanıcılarımızı korumak için makul ölçüde gereklidir.

5.4 AÇA Sakinlerinden Kişisel Verilerin İşlenmesi İçin Yasal Dayanak güçlü>
Kişisel verileri ifşa etmemiz için - yasalar, yasal süreçler, davalar ve / veya ikamet ettiğiniz ülkedeki veya ülke dışındaki kamu ve resmi makamlardan gelen talepler gereği olabilir. Ulusal güvenlik, kolluk kuvvetleri veya kamusal öneme sahip diğer konular için açıklamanın gerekli veya uygun olduğunu belirlediğimizde kişisel verileri de ifşa edebiliriz.
Eğer Avrupa Ekonomik Alanı (EEA) içinde yaşıyorsanız, bizim Aşağıdaki koşullardan biri yerine getirilirse kişisel verileriniz haklı gösterilecektir:
Onayınızı aldığımızda,
Kişisel verilerinizin işlenmesi, sizin aranızdaki bir sözleşmenin yapılması veya herhangi bir İsteğiniz üzerine sözleşme öncesi adımlar;
Yasal zorunluluğa uymak için işlemenin gerekli olduğu durumlarda; - Meşru menfaatlerimiz için işlemin gerekli olduğu yerlerde, - İşlenmenin gerekli olduğu yerlerde Yasal ve makul nedenler (bu durumda özellikle detayları açıklayacağız)

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Kankenist.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (İsim, yaş, e-posta, vb.) talep etmektedir. Kankenist.com’da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları ya da profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için Kankenist.com bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde; sitede üzerinden yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler Kankenist.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır. Kankenist, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. evlilikvebebek.com, Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz. Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, Kankenist.com’u ve Kankenist.com tarafından verilen reklamları, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Işbu Gizlilik Sözleşmesini kabul ederek bilgilerinizin Reklam yayıncıları ile reklam ve tanıtım amacıyla paylaşılmasına onay vermektesiniz. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (İsim, soyadı, T.C Kimlik No, cinsiyet, yaş vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Üçüncü Taraflarca işlenen veriler

İşleme tanımı, toplama, kayıt, organizasyon, yapılandırma, depolama, uyarlama veya değiştirme, alma, istişare gibi otomatik araçlarla olsun ya da olmasın, kişisel veriler ya da kişisel veri kümeleri üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir operasyon ya da işlem kümesidir. İletim, yayma veya başka şekillerde kullanılabilir, hizalama ya da kombinasyon, kısıtlama, silme ya da tahribat yoluyla kullanma, kullanma, ifşa etme.
Dünyanın her yerindeki müşterilere ürün ve hizmet sağlarız ve kişisel verileriniz; Avrupa Ekonomik Alanı ("EEA") dışındaki hedef. Ayrıca, Advencamp veya tedarikçilerimizden biri için çalışan personel tarafından AÇA dışında da işlenebilir. Veri koruma kanunları, ülkeler arasında farklılık göstermektedir, bazıları da diğerlerinden daha fazla koruma sağlamaktadır. Bilgilerinizin nerede işlendiğine bakılmaksızın, bu politikada belirtilen aynı korumaları uyguluyoruz. Ayrıca, verilerin işlenmesiyle ilgili belirli yasal çerçeveler üzerinde de yeterince düşünmekteyiz.
İştiraklerimizin, iş ortaklarımızın ve hizmet sağlayıcılarımızın yardımıyla müşterilere ürün ve hizmetler sunduğumuzda, kişisel verileriniz AÇA'dan işlenebilir. Bu gibi durumlarda, bizzat sözleşme hükümlerine girer veya uygun durumlarda Gizlilik Kalkanı gibi alternatif yasal dayanaklara veya ortaklarımızın veya hizmet sağlayıcılarımızın benimsediği bağlayıcı kurumsal kurallara güveniriz. Bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için şifreleme teknolojisi gibi uygun veya uygun önlemler sağlanacaktır. Müşterilerimizin üçüncü bir ülkeye aktarılan bu verinin kopyasını alma hakkı vardır. Haklarınızı fark etmeniz gerekiyorsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Kişisel verilerinize erişebilecek üçüncü tarafların veri işlenmesi ile ilgili detaylar için lütfen aşağıdaki Üçüncü Şahıs tanıtımını okuyun.

Bilgi Güvenliği

& Nbsp; verilere yetkisiz erişimi önlemek ve topladığımız verileri doğru bir şekilde kullanmak için tasarlanmış makul teknik, idari ve fiziksel güvenlik önlemlerini kullanıyoruz. Örneğin, kişisel verilerinize erişim, veri denetleyicimiz, veri & nbsp; işlemcimiz, bu görevlere atanan görevlerini yerine getirmek için & nbsp; Verilerinizin otomatik teknolojinin yol açtığı yıkım, kayıp, değişiklik, yetkisiz açıklamalardan korunmasını sağlamak için kurtarma sistemi oluşturduk.
Hesap kimlik bilgilerinize, bilgisayar veya diğer cihazlara yetkisiz erişimden korunmak için önlem almanız önemlidir. “Kişisel veri ihlali”, yanlışlıkla veya yasalara aykırı bir şekilde imha, kayıp, değişiklik, aktarılan veya başka şekilde işlenmiş kişisel verilerin izinsiz olarak ifşa edilmesi veya erişilmesine yol açan bir güvenlik ihlali anlamına gelir. Eğer & nbsp; böyle bir kişisel veri ihlali farkederseniz & nbsp; lütfen hemen bizimle iletişime geçin. Herhangi bir şikayeti araştıracağız ve soruşturmanın sonucunu makul bir süre içinde bildireceğiz. & Nbsp; Advencamp & nbsp; Kişisel veri işleme hakkında profesyonel analiz sağlamak için Veri Koruma Görevlisi (DPO) kurdu. Doğrudan DPO'muzdan yardıma ihtiyacınız olduğunda, gereksinimlerinizi bize bildirmekten çekinmeyin. En iyi çabalarımıza rağmen, hiçbir güvenlik sisteminin uygulanamaz olduğunu lütfen unutmayın. Bir güvenlik ihlali durumunda, yasalarca gerekli görüldüğünde sizi ve yetkili makamları derhal bilgilendireceğiz.