0
Sepetim:
0 item - 0,00 TL
You have no items in your shopping cart.

Güvenli Alışveriş

Evlilikvebebek.com güvenli bir online alışveriş deneyimi yaratmayı taahhüt etmektedir. İçiniz rahat olsun diye, endüstrinin en güvenilir hizmet sağlayıcılarını kullanarak gelişmiş güvenlik teknolojileri kullanıyoruz. UPS, FedEx ve USPS dahil olmak üzere endüstrinin en güvenilir kurye hizmetleri ve paypal ile üyeliklerimiz, müşterilerimizi ve bizim üst düzey iş itibarımızı koruma taahhüdümüzü göstermektedir.

Norton Secure

Her gün, Evlilikvebebek.com, sitemizde görünen Norton Secure markasında belirtildiği gibi, 'Norton Secure' Güvenlik Taraması'nın titiz standartlarını karşıladığından emin olmak için test edilmiştir. Bu koruyucu önlem, finansal bilgilerinizin bilgisayar korsanlarından, reklam yazılımlarından, casus yazılımlardan, istenmeyen postalardan ve diğer kötü amaçlı etkinliklerden korunmasına yardımcı olur. Norton'un çok aşamalı taramaları, dünyanın en büyük çevrimiçi güvenlik şirketi tarafından gerçekleştiriliyor ve 70'den fazla ülkede 250.000'den fazla web sitesine güçlü bir koruma katmanı sağlıyor.

ÖDEME GÜVENLİĞİ

KREDİ VEYA BORÇ KARTI İLE ÖDEME
Şu anda dünya çapında birçok yerden Visa, MasterCard ve American Express kredi kartı ödemelerini kabul ediyoruz. Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme, sitede güvenli, kolay ve kullanışlı.


Müşterilerimizin kişisel bilgilerini kayıp, kötüye kullanım ve değişime karşı korumak için tüm adımları atıyoruz. Kişisel bilgilerinizi sitemizde aldığımızda ve aktarırken şifreleme teknolojisini kullanıyoruz. Sağladığınız tüm bilgiler Güvenli Yuva Katmanı (SSL) şifreleme teknolojisi kullanılarak güvenceye alınmıştır. Bilgilerinizin İnternet üzerinden aktarıldığından ve okunmasını engellemek için SSL teknolojisini kullanıyoruz. Ayrıca sitemiz günlük olarak test edilmektedir.

SİGORTALI NAKLİYE

Siparişiniz işlendikten ve gönderildikten sonra, takip numaraları hakkında size bir onay e-postası göndereceğiz. Paketinizin hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için UPS, FedEx ve USPS dahil sektörün en güvenilir kurye hizmetlerini kullanıyoruz. Alıcının teslim edilmesine kadar her paketi tam satın alma bedeli için sigortalıyoruz, bu sayede sevkıyat sırasında tam bir rahatlık yaşayacaksınız.