0
Sepetim:
0 item - 0,00 TL
You have no items in your shopping cart.

Hakkımızda

Evlilikvebebek.com'a Hoşgeldiniz!
Evlilikvebebek.com, satış fiyatlarına rekabetçi fiyatlarla satış yapan bir online moda mağazasıdır.

SEÇİM HAZIRLIĞI İÇİN DAHA FAZLA ÜRÜN

Seçtiğiniz rahatlığı düşünürüz. Ürünlerimiz, kararsız alıcıların karar vermesine yardımcı olacak yıldız derecelendirmesi ile tedarik edilmektedir. Dahası, tam olarak ne aradığınızı biliyorsanız veya zamanınızı ve çabalarınızı önemli ölçüde koruyacak bir dizi farklı filtre kullanıyorsanız sitemizi arayabilirsiniz.

TÜM BÖLGELERE TESLİM

Ürünlerimizi dünya çapında teslim ediyoruz. Nerede yaşıyor olursanız olun, siparişiniz zamanında sevk edilir ve kapınıza veya belirttiğiniz herhangi bir yere teslim edilir. Paketler azami dikkatle ele alınır, bu yüzden sipariş edilen ürünler, beklediğiniz gibi, size güvenli ve sağlam şekilde teslim edilir.

Bir Varmış Bir Yokmuş, Türkiye’nin moda ve perakende sektörüne imza atmış markalarının gücü ile Ekim 2011’de kurulmuştur.

Güncel moda haberlerinden stil önerilerine kadar farklılıklar sunan, keyifli bir alışveriş deneyimi önceliğiyle yaşamınızın her anında yanınızda olacak 1V1Y.COM; Türkiye’nin önde gelen güvenilir markalarının sezon koleksiyonlarının ‘en’ lerini avantajlar ile sunan ve markaların geçmiş sezonlarındaki ürünlerine özel kampanyalarla ulaşabileceğiniz online alışveriş sitesidir.

evlilikvebebek - Sezon Koleksiyonları

evlilikvebebek.COM editörlerinin stil önerileri ile sezonun EN’lerine AN’lık fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

evlilikvebebek - Günün Fırsatları

Yüzlerce markanın fırsat ürünlerine %90’a varan indirimler ile ulaşabilirsiniz.

evlilikvebebek STÜDYO - Online Dergi

Online dergimizde moda, stil ve trendlere dair aradığınız her şeyi bulabilir ve bir tık’la satın alabilirsiniz.

ORTAK MARKALARIMIZ