0
Sepetim:
0 item - 0,00 TL
You have no items in your shopping cart.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Evlilikvebebek.com'a Hoş Geldiniz!
Evlilikvebebek.com ve ilgili tüm hizmetlerin kullanım şartları ve koşulları, işbu Anlaşmada ("Anlaşma") özetlenmiştir.
Site'ye erişmek, siteye göz atmak veya başka bir şekilde kullanmak, kabul ettiğinizi gösterir. tüm şart ve koşullara. Lütfen devam etmeden önce bu sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okuyun. Evlilikvebebek.com, bu web sitesinin tüm şart ve koşullarını istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.
Bu Anlaşma uyarınca, satın alma sırasında kullanılan ödeme yönteminin türüne bağlı olarak, bu web sitesinde satın alınan mal ve hizmetlerin ödeme işlemleri mallar ve hizmetler. Bu şartlar, yasa hükümleri ihtilafı göz önüne alınmaksızın AB hukuku tarafından yönetilecektir.

Evlilikvebebek bu beyanı kanun kapsamında açıklamayı ve bu beyanı istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

SİPARİŞ KABUL

Kabul edemeyeceğimiz ve iptal edeceğimiz bazı siparişler olabileceğini lütfen unutmayın.
Bir satın alım yaptığınızda, siparişinizi kargoya verdiğimiz andan itibaren Evlilikvebebek'ten size olan kayıp transfer riskini kabul etmiş oluyorsunuz. Siparişinizin üçüncü taraf nakliyesi sırasında ilgili tüm yükümlülükleri ve riskleri üstleneceksiniz.
Herhangi bir ürün almadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin ve bazı ayrıntıları onayladıktan sonra sipariş ettiğiniz ürünü tekrar göndereceğiz.

USE OF Evlilikvebebek

En az 16 yaşında olduğunuzu veya siteyi ebeveyninizin veya vasinizin gözetimi altında ziyaret ettiğinizi beyan ve garanti etmektesiniz. Bu siteye erişim ve bu sitenin kullanımı için yetki verilmiş olup olmadığına bakılmaksızın, bu siteye erişiminiz ve kullanımınız için orijinal olarak size atanmış olan şifre ve kimlik bilgilerini kullanan herkes tarafından tek başına sorumlu olacaksınız.
Evlilikvebebek.com farklı depolardan sevk edilebilir. Maddeden daha fazla olan siparişlerde, siparişinizi kendi takdirimize bağlı olarak stok seviyelerine göre birkaç pakete ayırabiliriz. Anlayışınız için teşekkür ederim.

HESAP SORUMLULUĞU

Evlilikvebebek hataları haricinde, hesabınızın tüm işlemlerinden, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, çeşitli anlaşmaların çevrimiçi olarak imzalanması, gönderilmesi, malların ve hizmetlerin satın alınması ve bilgilerin açıklanması dahil olmak üzere siz sorumlusunuz.

RUTİN BAKIM TALİMATLARI

Evlilikvebebek platformunda veya hesabınızın çalınmasına veya kaybolmasına neden olabilecek başka bir durumda oturum açmak için hesabınızın yetkisiz bir şekilde kullanıldığını tespit ederseniz, işlem için hemen bize bildirmenizi öneririz. Evlilikvebebek'in alacağı herhangi bir işlemin makul bir süre aldığını ve isteğiniz üzerine Evlilikvebebek eyleminin ihlalin sonuçlarının oluşumunu veya genişlemesini önleyemeyeceğini veya önleyemeyeceğini biliyorsunuz. Evlilikvebebek yasal bir hata yapmadıkça Evlilikvebebek sorumlu değildir.

YORUMLAR VE YORUMLAR

Bu Anlaşmada veya sitede başka bir yerde aksi belirtilmedikçe, Evlilikvebebek.com'a gönderdiğiniz veya yayınlayacağınız, fikir, bilgi, teknik, soru, yorum, yorum ve öneri (topluca "Gönderimler" de dahil olmak üzere) ) Gizli olmayan ve gayri resmi olarak muamele görecek, göndererek ya da göndererek, evlilikve Evinvebebek'e Evlilikvebebek.com'a (yazarlık hakkı gibi ahlaki haklar hariç) ve onunla ilgili tüm fikri mülkiyet haklarını ve ruhsatsız bir şekilde ruhsatsız olarak lisanslamayı kabul edersiniz. com, telif hakkı olmayan kullanım haklarına sahip olacaktır.
Sahte bir e-posta adresi kullanamazsınız, kendinizden başka biri gibi davranamazsınız veya Evlilikvebebek.com veya üçüncü tarafları herhangi bir Gönderi veya İçerik kaynağı olarak yanlış yönlendiremezsiniz. Evlilikvebebek.com, herhangi bir sebeple, herhangi bir nedenle (gönderilerin veya yorumların da dahil olmak üzere) herhangi bir Gönderimi silme veya düzenleme zorunluluğuna sahip olmayacaktır.
Tüm metin, grafik, fotoğraf veya diğer resimler, düğme simgeleri, ses klipleri, logolar, sloganlar, ticaret Evlilikvebebek.com web sitesinde (toplu olarak "İçerik") yer alan isimler veya kelime yazılımları ve diğer içerikler sadece Evlilikvebebek.com veya uygun içerik tedarikçilerine aittir. Açıkça verilmeyen tüm haklar Evlilikvebebek.com tarafından saklıdır. İhlaller, kanunun tamamına kadar yargılanacak.

BAĞLANTILAR

Bu site, üçüncü taraflarca sahip olunan ve işletilen İnternet'teki diğer sitelere bağlantılar içerebilir. Evlilikvebebek.com'un böyle bir sitede veya bu sitenin içinde yer alan içeriğin veya içerikten sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.